Uzsākta pieteikšanās pakalpojumam "Ceļš pie sevis"

Jau piekto gadu uzsākas pieteikšanās sociālās rehabilitācijas pakalpojumam "Ceļš pie sevis". Pieteikšanās aktīva līdz 2023.gada 31. oktobrim!

"Ceļš pie sevis" ir sociāls rehabilitācijas pakalpojums bērniem ar uzvedības traucējumiem un saskarsmes grūtībām, ar mērķi sniegt psihosociālu atbalstu bērniem un viņu ģimenēm. Pakalpojuma dalībniekiem organizētās nodarbības un konsultācijas vada profesionālu speciālistu komanda: sociālais darbinieks, ģimenes atbalsta persona, ģimenes sistēmiskais psihoterapeits, klīniskais psihologs, mākslas terapeits, ergoterapeits, skaņu terapeits un citi speciālisti pēc nepieciešamības. Pakalpojums tiek nodrošināts 30 bērniem vecumā no 4-6 gadiem un viņu piesaistes personām un 30 bērniem vecumā no 7-9 gadiem un viņu piesaistes personām.

Pakalpojums ''Ceļš pie sevis'' tiek īstenots Latvijas Bērnu atbalsta fonda telpās - Ģimenes atbalsta centrā "Ceļš pie sevis", Juglā, Brīvības gatvē 401B, un Multifunkcionālajā atbalsta centrā “Domino”, Iļģuciemā, Cementa ielā 12.

Vairāk par pakalpojumu varat atrast mūsu mājas lapā: http://lbaf.lv/lv/projekti/cels-pie-sevis

 

Ja vēlies pieteikties pakalpojumam vai zini kādu, kuram šāds atbalsts būtu nepieciešams, piesakies, aizpildot anketu - ej.uz/pieteiksanas_CPS