Rīgas MiniFestivāls jauniešiem

Aizvadītas trīs aktīvas, izzinošas un pozitīvu emociju piesātinātas dienas ar jauniegūtiem draugiem un paliekošu vasaras piedzīvojuma sajūtu Juglas Manufaktūras teritorijā, MiniFestivālā ''Sporto - Izvēlies - Dzīvo''!
Festivāla laikā jaunieši kopā ar Ghetto Games un CrossFit pārstāvjiem Haraldu Kārli un Kaspars Zlidni aktīvā veidā iepazinās ar sportiskām aktivitātēm, ko brīvajā laikā var darīt ikviens, neatkarīgi no finansiālajām spējām, sociālā stāvokļa un jebkuros apstākļos.
Īsts pārsteigums bija Baltijas šova komandas Street Warriors ierašanās - jaunieši varēja savām acīm redzēt un arī pamēģināt dažādus akrobātikas trikus. Tāpat arī kopīgi tika radīta MiniFestivāla TikTok deja.
Savukārt, ar veselīga un sabalansēta uztura pamatprincipiem bērnus aizraujošā veidā iepazīstināja uztura speciāliste Kristīne Podvinska, bet par to, kā gudri lietot Internetu, radošās darbnīcas ietvaros, pastāstīja Bērnu un jauniešu drošība internetā pārstāve.

Minifestivāls noslēdzās ar atraktīvās TV personības, Valtera Krauzes, ierašanos un viņa vadīto viktorīnu. Ikviens dalībnieks tika pie pārsteiguma balvām un dāvanām! Par muzikālu noskaņu MiniFestivāla dienās parūpējās Deniss Stepanovs no grupas ''Kreisais Krasts'' un mūziķis Kaspars Zlidnis.

Milzīgs paldies Jums, ka bijāt kopā ar mums, lai Rīgas MiniFestivāls izdotos uz visiem simts!


No ❤️ pateicamies par atbalstu arī:

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam
Rūjienas Saldējums
Rāmkalni
Eden Springs
Cēsu alus
Saltums- 2
GEKAI
Kitchenin
Fans.lv
Pasākumu vietai''Padejosim?''
Inārai Blauai personīgi
Fotogrāfam Edijam Andersonam