Bērnu diena rotaļu centrā ''Augstāk par zemi''

Nu jau par ļoti gaidītu tradīciju ir kļuvusi diena, kad uz bērnu rotaļu un attīstības centru "Augstāk par zemi" ciemos brauc Latvijas Bērnu Bāreņu fonda mazie un lielie draugi - Limbažu speciālās pamatskolas audzēkņi un pedagogi.

Šogad tas notika 29. septembrī, un bērniem šī bija iespēja doties pārsteigumu pilnā izbraucienā uz galvaspilsētu, lai tālāk ļautos kopā būšanas priekam ar spēlēm, rotaļām un piedzīvojumiem Augstāk par zemi telpās.

Rotaļu centrā bērnus sagaidīja animators Klauns, kā arī īpaša dāvana, kas tika pasniegta pasākuma noslēgumā - koka konstrukcijas bērnu pēdāļauto. Bērnu prieks bija liels un neizmērāms!

Pēc rotaļu, spēļu un nebeidzamas jautrības piepildītas pēcpusdienas “Augstāk par zemi” bērni devās nākamajā piedzīvojumā - uz turpat Juglā esošo MC Donaldu, lai nobaudītu gardu launadziņu.

Sakām no sirds paldies Limbažu pamatskolai par kopā pavadīto, jauko un jautrības pilno pēcpusdienu, kā arī par daudzajām brīnišķīgajām dāvanām, ko bija sagatavojušas bērnu čaklās rociņas. Līdz nākamajai reizei!

 

Sirsnīgs paldies arī:

Fotogrāfam Edijam Andersonam

Animatoram Artūram Romanovam

Ātrās ēdināšanas restorānam McDonalds

Veikalas - noliktava Depo

Vairumtirgotājam "Eugesta"